MED.research — це корисний проект для професіоналів, які хочуть поділитися своїм досвідом використання медичних препаратів і товарів, оцінити рівень нових послуг та методик лікування, поділитись враженнями від медичних та профілактичних закладів, перевірити ефективність комунікації зі споживачами та багато іншого. Тут Ви не просто висловлюєте свої побажання – Ви впливаєте на розвиток певних категорій товарів та послуг, пов'язаних з медициною.

За допомогою опитувань та тестів ми дізнаємося про Вашу особисту професійну думку, яку потім в анонімному, узагальненому вигляді, передаємо безпосередньо компаніям-замовникам досліджень. Вони вивчають рекомендації професіоналів та враховують їх, удосконалюючи свої продукти і послуги.

MED.research — це проект з реєстрацією за запрошенням. Якщо Ви отримали запрошення на e-mail, viber або за sms - просто перейдіть за посиланням та відповідайте на запитання максимально ретельно, щоб надалі ми могли надсилати анкети, які підходять саме Вам. Це визначить тематику і періодичність Вашої участі у дослідженнях.

MED.research не продає і не зберігає Вашу особисту інформацію. Всі дані використовуються тільки в узагальненому вигляді. Детальніше про це Ви можете дізнатися з нашої Політики та Угоди. Ми є членами міжнародного дослідницького співтовариства ESOMAR - (англ. European Society of Marketing Research Professionals), що створено в 1948 році і об'єднує понад 500 компаній, які проводять або замовляють маркетингові та соціальні дослідження, а також опитування громадської думки в більш, ніж 130 країнах. Членство в ESOMAR означає виконання членом світових стандартів проведення опитувань і є гарантією високої якості досліджень.

Якщо у Вас залишились питання - надійшліть їх нам, використовуючи форму зворотнього зв'язку на сайті.